Rekomendacje

Od momentu powstania firmy w 2002 roku wiele firm obdarzyło nas swoim zaufaniem i postanowiło realizować z nami swoje projekty i pomysły. Nasze maszyny są funkcjonalne, proste w obsłudze i mało awaryjne. Najlepiej o tym świadczą poniższe referencje naszych klientów.

Co o nas mówią klienci?

Jako użytkownicy prasy TVG-300 HV informujemy, że powyższe urządzenie wyprodukowane przez "Artex" Artur Makiola działa bez zastrzeżeń. Szybki montaż oraz fachowo przeprowadzone szkolenie pozwoliły planowo uruchomić produkcję. Z całą pewnością możemy polecić ofertę i usługi firmy "Artex" Artur Makiola.
Alrec
IN-STORE Spółka z o.o.
Mamy przyjemność poinformować, że firma "Artex" Artur Makiola z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim jest naszym dostawcą prasy próżniowej. Współpracując z naszą firmą "Artex" udowodnił, że jest sprawdzoną, rzetelną i godną zaufania firmą produkcyjną. Zasługuje w pełni na rekomendacje jako profesjonalny wykonawca urządzeń próżniowych.
Firma P.P.U.H. "AS"
Marek Bajdalski
Prasa próżniowa została przez nas zakupiona w 2011 roku. Została dostarczona przez firmę Artex. Szybki montaż w naszej firmie oraz fachowo przeprowadzone szkolenie pozwoliły planowo uruchomić maszynę.
ROCA POOL-SPA
Sp. z o.o.
Maszyna zakupiona od firmy "Artex" wyposażona jest w oryginalne funkcje, niespotykane na rynku. Nie sposób nie zauważyć, że produkty znajdujące się w ofercie są wyjątkowo funkcjonalne. Wykonawca realizuje działania w najwyższym stopniu innowacyjnie i postępowo. Przedsiębiorstwo z pomyślnością dedykuje swoim klientom przyszłościowe rozwiązania czym niewątpliwie wyróżnia się w swojej branży. Baza wiedzy jaką ma przedsiębiorca naprawdę imponuje. Pracownicy firmy stale rozwijają swoje kompetencje. Należy docenić firmę za to, że kiedy trzeba udziela niezbędnego wsparcia swoim klientom. Moje zadowolenie zwiększył wysoki poziom pomocy technicznej oraz wiedzy z zakresu obróbki materiałów termoplastycznych i tworzyw drzewnych
SITAG Formy Siedzenia
Stefaniak Paweł - Dyrektor ds. Produkcji i Technologii
Zakupiona prasa próżniowa od "Artex" Artur Makiola spełnia nasze wymagania w pełni. Maszyna wykonana zgodnie z ofertą oraz dobrana pod odpowiedni wymiar według naszego życzenia. Urządzenie wykonane zostało w umówionym terminie. Dostawa oraz montaż przebiegły bez zastrzeżeń. Polecamy firmę "Artex" Artur Makiola jako zaufanego producenta pras próżniowych w Europie.
producent kabur z kydex i skóry
HOLSTERS
HPE Polska - Grzegorz Szymański