Kim jesteśmy?

Od 2002 roku produkujemy maszyny, których zastosowanie i funkcja ograniczone są tylko możliwościami ludzkiej wyobraźni. Specjalizuje się w produkcji urządzeń próżniowych wykonywanych na indywidualne zamówienia klientów. Produkcja maszyn odbywa się dla małych i dużych zakładów. Są to funkcjonalne, proste w obsłudze i mało awaryjne maszyny. Świadczą o tym referencje naszych klientów.

Różnorodność modeli umożliwia produkcję skomplikowanych technologicznie materiałów docelowych w branży meblarskiej, medycznej, budowlanej. Poszukiwania nowego wzornictwa meblowego, które pozwoli na stworzenie niepowtarzalnego designu to dziś jedno z podstawowych zadań, jakie sobie stawiamy. 

FIRMA W LICZBACH

Współpracujących firm
Sprzedanych maszyn
Wykwalifikowanych pracowników

Nasza oferta

Firma Artex powstała w 2002 roku i zajmuje się produkcją oraz sprzedażą pras próżniowo-membranowych oraz pieców do wygrzewania tworzyw sztucznych.

Co o nas mówią klienci?

Jako użytkownicy prasy TVG-300 HV informujemy, że powyższe urządzenie wyprodukowane przez "Artex" Artur Makiola działa bez zastrzeżeń. Szybki montaż oraz fachowo przeprowadzone szkolenie pozwoliły planowo uruchomić produkcję. Z całą pewnością możemy polecić ofertę i usługi firmy "Artex" Artur Makiola.
Alrec
IN-STORE Spółka z o.o.
Zakupiona prasa próżniowa od "Artex" Artur Makiola spełnia nasze wymagania w pełni. Maszyna wykonana zgodnie z ofertą oraz dobrana pod odpowiedni wymiar według naszego życzenia. Urządzenie wykonane zostało w umówionym terminie. Dostawa oraz montaż przebiegły bez zastrzeżeń. Polecamy firmę "Artex" Artur Makiola jako zaufanego producenta pras próżniowych w Europie.
producent kabur z kydex i skóry
HOLSTERS
HPE Polska - Grzegorz Szymański