Case Study

Opisane poniżej rozwiązania bazują na nowoczesnych technologiach. Zrealizowaliśmy kompleksowo kilkaset maszyn, jak również uczestniczyliśmy w różnych etapach projektowania urządzeń dla wybranych klientów. Zawsze angażujemy się w każdy projekt a nasz 12 osobowy zespół jest do Państwa dyspozycji.

KMB Trzaska

Klient zamówił w Artexie prasę próżniową do dowolnego formowania Corianu o rozmiarze 2000 x 1500mm. Z elementów uformowanych na prasie próżniowej firmy Artex, klient wykonał z Corianu „pływający dom” wraz z wyposażeniem w formie pływającej łodzi. Projekt powstał we współpracy z firmą floatinghouses.eu. Dom posiada atrakcyjny, futurystyczny design, spełniający wszystkie wymagania do zamieszkania. Zaletą domu jest jego mobilność. Właściciel może w każdej chwili zmienić miejsce pobytu. 

Brilliant Personal Security GmbH

Klient zamówił w naszej firmie prasę próżniową o wymiarach 300 x 400 mm. Maszyna służy do wytwarzania kabur na broń palną, broń białą, oraz do krótkofalówek. Wytworzone kabury są idealnie dopasowane. Dzięki swojej jakości i atrakcyjnemu designowi, cieszą się dużym zainteresowaniem kupujących. Kabury produkowane są z Kydexu – materiału, który niewrażliwy jest na działanie ekstremalnych warunków atmosferycznych. Dodatkowo odporny jest na zadrapania i nie rozciąga się w trakcie użytkowania. Produkty można zobaczyć na stronie – www.bps-security.ch